Dávám si dohromady střípky vzpomínek na včerejší večer.

22. prosince 2017 v 10:21
Od pěti ráno jsem oficiálně střízlivá. Upřímně řečeno, už mi nic nepřijde legrační. Včera jsem si připadala v pohodě a ohromně zábavná, ale asi hodinu zpátky jsem mluvila s kamarádem, se kterým jsem se právě včera večer potkala a podle něj jsem byla všechno, jen ne v pohodě. Prý jsem prohlašovala, že svého 'přítele', co tam hrál na kytaru zabiju, a že ty holky co tam balí vůbec nejsou pěkný a taky že jsem se pořezala do stehna a bla bla bla.

Abych to nějak vysvětlila, ve škole bylo přespávání, já tam nešla (moc lidí a tak) a rozhodla jsem se zůstat na intru (který je chodbou spojený s naší školou). Měla jsem hroznou chuť na víno, tak jsem si koupila flašku. Od šesti večer jsem hezky upíjela a koukala na seriály, potom mi už děj přišel moc komplikovaný, tak jsem jen tak hluboce uvažovala o životě. Když se tu stavila moje spolubydlící, která chtěla zabalit dárek pro třídní, řekla mi, ať jí pomůžu (aby se ujistila, že ještě nějak aspoň trocho vím co dělám). Vytrhla jsem jí balíček z ruky a se slovy "Tty tto děláš úplně špatně, haha, to musíš takhle" jsem balící papír úspěšně zmuchlala.

Prvně v životě opravdu opilá


Myslela jsem si, že všechny ty opilecké historky o tom, že si člověk ani nepmatuje co dělal jsou jen výmysly, které mají okolí pobavit. Postupně si z vyprávění a útržků vzpomínek dělám obrázek o tom, co se včera dělo. Ne, nejsem na sebe hrdá. A ne, už ani nejsem veselá. A ano, procházející tělocvikář zřejmě slyšel tu část s pořezaným stehnem (díky bohu za mého kamaráda, který se s ním dobře zná, tak na něj jen kývl a já neskončila u ředitele a nevyloučili mě ze školy ani z intru). Skoro celý život jsem byla extrémně spolehlivá a až poslední dobou jsem se naučila trochu "uvolnit". Zřejmě se ale vrátím ke svému přesně naplánovanému životu a rozhodně nebudu pít vypiju maximálně jednu skleničku a budu vážně opatrná na všechno s OH skupinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama