Jsem bisexuální a pokec s mojí mamkou.

17. prosince 2017 v 21:20
Je to asi dva týdny, co jsem "coming outovala" mojí mamče. Abych všechno vysvětlila, nejsem si svou sexuální orientací úplně jistá, ale vím, že rozhodně nejsem JEN na kluky. Vím to už vlastně docela dlouho, možná dva nebo tři roky, ale bála jsem se o tom někomu říct, zejména svým rodičům. Po určitých událostech, o kterých asi až někdy jindy, ale moji rodiče dost přehodnotili priority a tak podobně, proto už jsem ten "tlak" nevydržela a mamce to řekla. Byla jsem vážně překvapená, s jakým klidem to vzala, a začala se mou rozebírat, jaký "typ holek" se mi líbí.

Teď ale zpět k tomu, co jsem chtěla napsat. Dneska měla mamka lehkou roztržku s taťkou, a když taťka poodešel, otočila se ke mě a řekla mi: "vidíš, vážně si neber chlapa, je to s nima děs" a mrkla na mě. Rozesmála jsem se, bylo tak moc úlevný vědět, že mě bere normálně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloë Noir Chloë Noir | E-mail | Web | 17. prosince 2017 v 21:45 | Reagovat

Je to vážne super, že to tak vzala. :) Možno sa raz dožijeme doby, kedy sa deti nebudú báť povedať rodičom o takej banalite, ako je to, čo sa im páči za typ človeka. Dievča, či chlapec...veď ak sa dvaja majú radi, malo by to byť jedno. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama